Goede resultaten voor Release in Alkmaar · Foto('s): Janniy Dorenbos
  Janniy Dorenbos

Goede resultaten voor Release in Alkmaar

woensdag 02 november 2016

Afgelopen zondag 30 oktober werd er in Alkmaar alweer het laatste twirlconcours van dit seizoen gehouden. Release deed hieraan mee met een kleine delegatie. Er werden goede resultaten behaald door de solisten.

Emmaly Bakker en Fiona Dorenbos behaalden zilver en brons op het onderdeel twirling 1 baton, junior intermediate. In de categorie dancetwirl junior intermediate behaalde Fiona Dorenbos zilver, bezette Marije Kok een vierde plaats en behaalde Emmaly Bakker een vijfde plaats. Melissa kwam uit in de senior beginner klasse en behaalde een tiende plek in een groot deelnemersveld.

Het Duo Emmaly Bakker en Marije Kok behaalde goud met hun showtwirlroutine in de juniorenklasse. Een geslaagde dag voor de solisten van Release. Aanstaande zaterdag doen een aantal leden van Twirlvereniging Release mee aan de Friese kampioenschappen, daarna wordt er hard getraind richting de voorrondes van de Nederlandse kampioenschappen in november.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?