Goedgemutste breicampagne in Meckama State groot succes!

di. 6 november · 00:002012 · 00:00 · Bauke

Ruim 35 personen hebben de afgelopen 3 weken hard gebreid, voor het ouderenfonds. Dinsdag 6 november, kon iedereen de mutsjes inleveren, dit was een geweldige opbrengst.

Ruim 35 personen hebben de afgelopen 3 weken hard gebreid, voor het ouderenfonds. Dinsdag 6 november, kon iedereen de mutsjes inleveren, dit was een geweldige opbrengst. Tijdens de telling waren er 475 mutsjes, maar dit aantal staat nu op 505.

Er was een prijs voor de mooiste muts, de jury heeft gekozen voor een witte muts, door zijn eenvoud mooi, hij voldeed precies aan de gevraagde beschrijving, winnares was Mw. M. Hoekstra.

Het aantal mutsen was geraden door dhr. P. Groen, ook hij kreeg een prijs. Iedereen die meegeholpen had kreeg een heerlijke eigengemaakte smoothie aangeboden

In januari komen smoothies in de supermarkten getooid met mutsjes, elk verkocht flesje levert € 0,20 op voor het ouderenfonds, het doel is 100.000 mutsjes. Van de opbrengst van dit aantal zal een boodschappen plusbus aangeschaft worden, bedoeld voor ouderen in het gehele land.

© Foto’s: Sake Beerstra

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.