Grote oefening luchtmacht boven Nederland
De Koninklijke Luchtmacht houdt volgende week een grote oefening boven Nederland. Hierbij zijn vliegtuigen en helikopters van diverse vliegbasissen betrokken.
De Koninklijke Luchtmacht houdt volgende week een grote oefening boven Nederland. Hierbij zijn vliegtuigen en helikopters van diverse vliegbasissen betrokken. Ook de Amerikaanse luchtmacht doet mee aan deze oefening doormiddel van te oefenen met A-10.
De luchtoefening vindt voornamelijk plaats nabij vliegbasis Volkel, het oefengebied de Marnewaard en Noord-Friesland en de laagvlieggebieden Maas-Waal en Oirschot. Met deze oefening bereiden de eenheden zich onder meer voor op mogelijke inzet in uitzendgebieden. Er wordt al geruime tijd in de Marnewaard geoefend door de landmacht. Deze zullen tot 6 April ook in Dongeradeel patrouilles te voet uitvoeren.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.