UPDATE: Grote zoektocht naar vermiste vrouw in Boelenslaan
BOELENSLAAN – In Boelenslaan is woensdagmiddag een grote zoektocht naar een vermiste vrouw. Meerdere hulpdiensten zijn ingezet en ook is er een burgernet-actie gaande. Met een droneteam en een zogenaamd Veteranen Search Team wordt gezocht naar een 85-jarige vrouw.
BOELENSLAAN – De vermiste vrouw in Boelenslaan is levend aangetroffen. Ze lag in de berm onder een bramenstruik. De vrouw was onderkoeld. Ze is naar het ziekenhuis gebracht. De 85-jarige vrouw was sinds woensdagmiddag 13:00 uur spoorloos. Er werd in groten getale naar haar gezocht.
Het begon met een melding op Burgernet. Daarna kwamen tientallen politiemensen en een zoek- en reddingsteam in actie. Verder werden een droneteam en een politiehelikopter ingezet. Woensdagavond laat werd ze gevonden.
UPDATE: Mevr is aangetroffen in naar omstandigheden goede gezondheid. Het vinden was mede te danken aan tip omwonende en aan de onverzettelijke zoekploeg van Veteranen Search Team. Wat een power hebben deze mensen met hun enorme toewijding. Ook jullie mededorpsbewoners Boelenslaan, hoe jullie je hebben ingezet met jullie spontane zoekacties: geweldig dit.
ACHTKARSPELEN: De burgernet actie omtrent de vermissing in Boelenslaan wordt gesloten. Mocht u nog informatie hebben kunt u bellen met 0900-8844.
Bedankt voor het uitkijken https://t.co/vrAfdmEHJQ
— Burgernet Friesland (@Burgernet_FR) March 9, 2022
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.