Gurbe Douwstra en freonen in Kloosterkapel in Sibrandahûs

wo. 8 december · 00:002010 · 00:00 · Bauke

Op donderdag 23 december ( de jûn foar de Kriistnacht ) is er in het kerkje van Sibrandahûs weer het jaarlijkse concert voor de Stichting “Doe een wens” .

Op donderdag 23 december ( de jûn foar de Kriistnacht ) is er in het kerkje van Sibrandahûs weer het jaarlijkse concert voor de Stichting “Doe een wens” . Dit jaar heeft Gurbe Douwstra en zijn vrienden toegezegd belangeloos op te treden voor deze stichting. De avond begint om half negen en de entree is tien euro. De entree komt volledig voor de Stichting “Doe een wens “. Het kerkje zal om half acht open zijn.


Gurbe Douwstra heeft dit jaar een serieuze CD opgenomen getiteld Thûs en daar zal zeker van gezongen worden. Ook verleende Douwstra zijn medewerking aan het spektakelstuk van Pake Sytze. Daar zal men hopelijk ook van kunnen horen. En het is weer afwachten of de Cliffs of Moher dit jaar op Oudejaarsdag de eerste plaats zal bereiken in de top 100 van Omrop Fryslan. Zangeres Gerbrich van Dekken zal zeker ook van de partij zijn. Verder is Jan de Vries uit het Bildt aanwezig, die weer bekend is van de feetwarmers.


Ook bassist Wander van Duin ( voorheen Cotton Green ) is aanwezig en wel als bassist. De Groningse Johanna Hamstra, die bekend is van de groep de Straatklinkers is ook van de partij.  Het belooft een vrolijke avond te worden. Voor alle duidelijkheid : Er is GEEN VOORVERKOOP. Dus vol is vol.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.