UTRECHT – Zaterdag 3 juni vond het Nederlands Kampioenschap Groepsspringen C-lijn plaats in Utrecht. GVV Feanwâlden deed hier aan mee met 1 mix junioren team en in samenwerking met Turnlust Drogeham een mix jeugd team. Beide teams zetten in de middagwedstrijd knappe en strakke oefeningen neer.
Dit resulteerde voor het mix junioren team in Nederlandse titels op de airtrack, de trampoline pegasus en de plank pegasus. Daarnaast behaalden ze 2 prachtige 2e plaatsen op de airtumbling en de trampoline. Het juniorenteam bestond uit Anouk vd Bij, Mirthe Plantinga, Amarins van Zwol, Tom van den Bremer, Jakob van der Wal en Nick van der Bij.
Het mix jeugd team wist ook drie keer Nederlands kampioen te worden op airtumbling, trampoline pegases en trampoline. Zij mochten het zilver in ontvangst nemen op airtrack. En brons op plankoline kast. Dit team bestond uit Lianna van der Wal, Anke Rinsma, Berber van Tuinen, Björn Bruining, Romy Dijkstra, Ilir de Graaf en Naud Looijenga. Een resultaat om trots op te zijn. Wil je ook mee doen met deze Nederlands Kampioenen, kom dan zeker eens een proefles volgen bij GVV Feanwâlden.