Haadwei in De Falom afgesloten
Sinds maandag 22 augustus is aannemer Jansma Drachten begonnen met de herinrichting van de Haadwei in De Falom. Dit doen zij in opdracht van gemeente Dantumadiel en Kansen in Kernen. Het weggedeelte vanaf de kruising Haadwei/Mûnewei tot einde dorpskom richting De Westereen is van 29 augustus t/m 23 september afgesloten voor het verkeer.
Sinds maandag 22 augustus is aannemer Jansma Drachten begonnen met de herinrichting van de Haadwei in De Falom. Dit doen zij in opdracht van gemeente Dantumadiel en Kansen in Kernen.
Het weggedeelte vanaf de kruising Haadwei/Mûnewei tot einde dorpskom richting De Westereen is van 29 augustus t/m 23 september afgesloten voor het verkeer.
Omleidingen
Doorgaand verkeer wordt omgeleid via De Centrale As. De Mûnewei en Rinewâl blijven bereikbaar vanaf de Haadwei vanaf Broeksterwâld. Fietsers en voetgangers kunnen wel langs het werk. Landbouwverkeer wordt omgeleid via De Westereen.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.