Harkemase Boys en FC Surhústerfean kennen eerste tegenstander in KNVB-beker
HARKEMA – Harkemase Boys en FC Surhústerfean weten tegen wie ze moeten spelen in de eerste kwalificatieronde van de KNVB-beker. De twee clubs uit de Wâlden spelen thuis, Frisia speelt een uitwedstrijd. Derdedivisionist Harkemase Boys speelt op sportpark De Bosk tegen Excelsior’31 uit Rijssen. Dat is een competitiegenoot: de twee clubs treffen elkaar op 24 oktober opnieuw.
FC Surhústerfean plaatste zich voor de ‘grote’ beker door vorig jaar ver te komen in de districtsbeker. Toen haalde de club de finale, die verloren ging tegen HZVV. In de eerste kwalificatieronde van de KNVB-beker speelt eersteklasser Surhústerfean thuis tegen DOVO uit Veenendaal. Die club zit bij Harkemase Boys in de competitie, de derde divisie dus, twee klassen hoger dan Surhústerfean.
De wedstrijden in de eerste kwalificatieronde van de KNVB-beker worden ingepland op dinsdag 1 of woensdag 2 september. De winnaars gaan door naar de tweede kwalificatieronde voor een plekje in het hoofdtoernooi. Het hoofdtoernooi begint in de laatste week van oktober. Dan stromen ook sc Heerenveen en SC Cambuur in.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.