Hedzer Niek (4 jaar) eerste winnaar zomerspeurtocht door Dokkum

do. 11 september · 17:262025 · 17:26 · RTV NOF

DOKKUM – Met zijn speurkaart stevig in de hand trok de 4-jarige Hedzer Niek uit Holwert deze zomer door de binnenstad van Dokkum. Op zoek naar klokken in etalages en geheime aanwijzingen in het mysterieuze Tikkende Tijdatelier van Wim Wijzer. En hij had geluk: uit alle inzendingen werd Hedzer Niek als eerste winnaar uitgeloot.

Geen Saus

Avontuur in de binnenstad 

De zomerspeurtocht begint bij Wim Wijzer’s Tikkende Tijdatelier in het Druivenstraatje. De route voert speurders langs klokken in etalages van restaurants en winkels in de binnenstad. Gratis speurkaarten zijn af te halen bij ruim dertig deelnemende ondernemers. Wie zijn kaart na afloop inlevert, maakt net als Hedzer Niek kans op een leuke prijs.

Stadsbeleving met een knipoog 

De speurtocht is een initiatief van Geen Saus met als doel kinderen een avontuurlijke ervaring te bieden én ouders te laten zien hoeveel moois de binnenstad van Dokkum te bieden heeft. En met ruim 350 deelnemende kinderen sinds juli blijkt het opnieuw een schot in de roos. De zomerspeurtocht gaat nog door in september en oktober. Dan wordt de tweede winnaar bekendgemaakt en volgt er weer een nieuw speuravontuur voor de winter.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.