IFC’25 handen vol aan OKO BIES
KOLLUM – Zaterdag 10 januari stond voor IFC’25 de eerste zaalwedstrijd van het nieuwe jaar op het programma. De tegenstander hoefde gelukkig niet van ver te komen: OKO/BIES uit Opende. In verband met de weersomstandigheden was het nog even spannend of de wedstrijd gespeeld kon worden, maar zaterdagavond werd er uiteindelijk gewoon gespeeld in sporthal De Van der Bijhal in Kollum.
Uit het verleden blijkt dat beide ploegen vaak aan elkaar gewaagd zijn, wat vooraf de belofte van een sportief duel gaf. Om 20.00 uur gaf de scheidsrechter het startsignaal en vanaf het begin zat de strijd er goed in. Opvallend was dat OKO/BIES verdedigend veel druk zette. Dit maakte het voor IFC’25 lastig om goede aanvallen op te zetten. Na een 1-6 achterstand besloot de IFC’25 een time-out te nemen om even met de koppen bij elkaar te gaan en elkaar opnieuw op scherp te zetten. Na deze time-out ging het spel van IFC’25 een stuk beter. De doelpunten begonnen wat meer te vallen aan de kant van de thuisploeg, waardoor IFC’25 weer wat dichterbij kwam. Net voor rust schoot OKO/BIES echter scherper, waardoor de ploeg opnieuw iets uitliep. Beide ploegen gingen de rust in met een stand van 6-12.
Na de rust begon OKO/BIES direct scherp met een doelpunt, waarna IFC’25 snel wist te reageren. Helaas nam OKO/BIES daarna de overhand en scoorde maar liefst zeven keer op rij. Het lukte IFC’25 niet om in het juiste ritme te komen en de aansluiting te vinden. In de slotfase probeerde IFC’25 het nog met volle inzet. Langzaam kroop de ploeg iets dichter richting OKO/BIES, maar het kwaad was toen al geschied. Het bleek onmogelijk om er nog een spannende wedstrijd van te maken. OKO/BIES gaf de voorsprong niet meer uit handen en de wedstrijd werd uiteindelijk afgefloten bij een 12-23 eindstand.
Na deze wedstrijd zit de helft van het zaalseizoen er alweer op. Na dit weekend starten de returnduels. De eerste returnwedstrijd wordt gespeeld op zaterdag 17 januari om 19.30 uur tegen De Walden 1. Voorafgaand aan deze wedstrijd speelt het tweede team om 17.50 uur tegen Harich 3. Beide wedstrijden beloven leuke duels te worden. De wedstrijden worden gespeeld in sporthal De Van der Bijhal in Kollum. Wees welkom en moedig ons aan om beide ploegen naar een overwinning te juichen. Tot dan!
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.