Imkerijdag op De Kruidhof Buitenpost
BUITENPOST – Op zaterdag 11 juli stond De Kruidhof in het teken van de Imkerijdag. Deze dag was onderdeel van de Landelijke Open Imkerijdagen van de Nederlandse Bijenhoudersvereniging (NBV). Bezoekers konden kennismaken met de wereld van bijen, andere insecten en biodiversiteit. Ze kregen meer uitleg over het belang van bijen en hoe deze dieren bijdragen aan de natuur.
Bezoekers konden zien hoe honing wordt gemaakt tijdens een demonstratie honing slingeren. Ook vertelde Theo Poortinga meer over bijenplanten en waarom deze planten belangrijk zijn voor bijen. Voor kinderen was er veel te doen. Zij konden een insectenhotel maken of gratis meedoen aan een speurtocht over insecten.
Op het terrein stonden verschillende kramen met informatie over biodiversiteit, natuuronderwijs en producten van bijen. Bij de proeverij konden bezoekers verschillende soorten honing en andere bijenproducten proberen. Voor eten en drinken konden zij terecht bij de foodtruck.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.