Internationaal debuut Paula en Unanina tijdens NICH Assen

zondag 25 oktober 2009

Van woensdag 21 oktober t/m zondag 25 oktober vond in de TT-hal te Assen het Noordelijk Indoor Concours Assen plaats www.nichassen.nl. Het is het oudste indoor concours van Nederland en het grootste internationale evenement van het Noorden van het land, welke voorheen altijd werd gehouden in de Prins Bernhardhoeve te Zuidlaren en dit jaar dus voor het eerst in Assen.


Voor Paula en Osseweide’s Unanina was dit het eerste internationale concours, een zogenoemde CSI 1* wedstrijd. (Internationaal is onderverdeeld in CSI 1* t/m CSI 5* met small  tour en big tour en werkt met wp net als Z, ZZ etc). In de drie-daagse omlopen wist de combinatie zich in de big tour goed staande te houden tussen de overige 20 Nederlandse, Zwitserse en Italiaanse deelnemers. De hoogte viel wel mee vond Paula maar de parcoursen waren vooral technisch moeilijker dan bijv. het ZZ, de klasse waar de combinatie normaal in uitkomt. Met een 12e, een 9e en een 14e plaats was de combinatie tevreden en zal zich nu voorbereiden op het volgende internationale concours. Ze zijn in ieder geval de eerste internationale ervaring rijker en zullen in Buitenpost gaan werken aan, met name, het technische gedeelte.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?