Israël-avond met Bart Repko
Op woensdagavond 11 juli spreekt Bart Repko in de Christengemeente te Buitenpost over de bijzondere plaats die Israel in de wereldgeschiedenis inneemt. De informatie-avond die muzikaal ondersteund wordt door de formatie Tribute begint om 19.30 uur.
Op woensdagavond 11 juli spreekt Bart Repko in de Christengemeente te Buitenpost over de bijzondere plaats die Israel in de wereldgeschiedenis inneemt. De informatie-avond die muzikaal ondersteund wordt door de formatie Tribute begint om 19.30 uur. Bart Repko en zijn vrouw Joke wonen en werken in Jeruzalem. Dagelijks beklimt Repko de muren van de stad, meestal vergezeld van bijbelgelovigen, om daar het woord van God uit te roepen. Hij herinnert God aan de beloften die nog op vervulling wachten.
Onlangs verscheen het tweede boek van zijn hand met de titel ‘Terug van weggeweest, van Rome terug naar Jeruzalem’. Repko zal tijdens de informatie- avond ingaan op zijn boek, waarin hij laat zien dat de kerk vervreemd is van zijn Joodse wortels. Volgens Repko ontlenen de Reformatiekerken hun identiteit aan Rome in plaats van aan Jeruzalem. Voor velen is de boodschap van Repko schokkend, zoals de titel van zijn eerst boek ‘Steen door de ruit’ al aangeeft. Maar ‘Om Sions wil’zal hij niet langer zwijgen.
De informatie-avond wordt georganiseerd door de Israël-werkgroep-Buitenpost. U bent van harte welkom om te luisteren naar de boodschap van Bart Repko op woensdagavond 11 juli in het gebouw van de Christengemeente, Marconistraat 5 te Buitenpost, aanvang 19.30 uur. www.neverbesilent.org.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.