Jakob Barkmeijer 40 jaar werkzaam bij Houthandel Barkmeijer

wo. 1 november · 13:062023 · 13:06 · Sake Beerstra

KOLLUM – 1 november 1983 is Jakob in dienst getrokken bij houthandel Barkmeijer. Jakob is nog de enige Barkmeijer die nog werkzaam is binnen het familiebedrijf. Jakob is opgegroeid in en tussen het hout. 

Sake Beerstra

KOLLUM – Woensdag markeert een bijzondere mijlpaal voor Jakob Barkmeijer, die precies 40 jaar geleden (1 november 1983) zijn intrede deed bij het familiebedrijf Houthandel Barkmeijer. Als enige nog actieve Barkmeijer binnen het bedrijf, is Jakob opgegroeid temidden van de houtbewerking.

In de afgelopen vier decennia heeft Jakob diverse functies vervuld, variërend van schaver, planner en onderhoudsmedewerker tot chauffeur, directielid en bestekzoeker. Zijn toewijding heeft mede bijgedragen aan de groei en ontwikkeling van het bedrijf tot wat het nu is. Houthandel Barkmeijer, gevestigd op het industrieterrein van Kollum, levert een breed scala aan houtproducten, plaatmateriaal, isolatiemateriaal en deuren aan professionele verwerkers en beschikt over een prachtige showroom.

Ter gelegenheid van dit feestelijke jubileum werd op 1 november een bijeenkomst gehouden, waarbij men kon genieten van hapjes en drankjes. De viering stond in het teken van de indrukwekkende bijdrage die Jakob heeft geleverd aan het succes van Houthandel Barkmeijer.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra