Jeugd vv Holwerd in nieuwe tenues dankzij lokale steun
HOLWERT – De jeugdteams van voetbalvereniging vv Holwerd zijn onlangs voorzien van nieuwe wedstrijdtenues. Dankzij de steun van Moorman Isolatie Advies, MFA Holwerd en de Club van 50 lopen de teams JO7, JO8, JO9, JO10 en JO12 er weer representatief bij.
Met de nieuwe kleding zet de vereniging een volgende stap in het versterken van haar jeugdafdeling. Volgens de club draagt een uniforme en verzorgde uitstraling bij aan het teamgevoel en het plezier op het veld. vv Holwerd spreekt haar dank uit richting de sponsoren, die met hun bijdrage het jeugdvoetbal in het dorp ondersteunen.
“Zonder deze betrokkenheid vanuit de lokale gemeenschap is dit niet mogelijk,” aldus de vereniging. De nieuwe tenues zijn inmiddels in gebruik genomen en waren recent te bewonderen op sportpark De Morgenzon in Holwert.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.