Jezus licht van de Wereld
TERNAARD – Met het ontsteken van de 5de kaars was het licht compleet en werd de geboorte van Jezus gevierd in de Grutte Tsjerke van Ternaard.
TERNAARD – Met het ontsteken van de 5de kaars was het licht compleet en werd de geboorte van Jezus gevierd in de Grutte Tsjerke van Ternaard.
De kinderkerk sloot het adventsproject af met het plakken van de kribbe met kindje Jezus op het prikbord, samen met de drie wijzen maakten zij het prikbord met de stal compleet. Het kerstverhaal werd door middel van een filmpje uitgelegd aan de gemeente leden de aanwezige kinderen, Ds. Graafland hield vervolgens een verkondiging over het thema: ‘Jezus licht van de Wereld’.
De dienst werd muzikaal begeleid door Johan Boeijenga op orgel en een fanatieke muziekgroep met zang van de kinderen Fardau, Jacob, Isa en juf Yvonne. De begeleiding werd verzorgd door Yme, Petra, Jochem, Sill en Silke.
Na het Ere zij God als slotlied zong de muziekgroep; Vrolijk Kerstfeest Iedereen.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.