Juf Sylvia 25 jaar juf op gbs ‘de Fontein’ in Buitenpost
Op woensdag 28 september vierde Sylvia Jacobi uit Buitenpost haar verjaardag en het feit dat zij 25 jaar juf is. Al die tijd is zij werkzaam geweest op gbs ‘de fontein’ in Buitenpost.
Woensdag 28 september vierde Sylvia Jacobi uit Buitenpost haar verjaardag én het feit dat zij 25 jaar juf is. Al die tijd is zij werkzaam geweest op gbs ‘de fontein’ in Buitenpost.
Die dag kwamen de kinderen uit groep 4 verkleed op school. Alle kinderen van ‘de fontein’ ontbeten eerst met juf Jacobi en vervolgens was er een praise om God te danken voor zijn goedheid iedere dag. Van de kinderen kreeg juf Jacobi een mooi cadeau.
Natuurlijk was er een traktatie en de kinderen van groep 4 kregen na de pauze een feestprogramma aangeboden. Omdat juf Jacobi een groot liefhebber van de natuur is en alles weet van vogels, kwam er een gastdocent over uilen vertellen. En de kinderen mochten o.a. braakballen bekijken. Na schooltijd konden de ouders juf Jacobi te feliciteren met haar jubileum en daarna was er nog een lunch met collega’s.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.