Kennisdeling, inspiratie en netwerken sleutelwoorden op TEL2015
Het grootste zakenevent van Noord-Nederland staat bijna op het punt van beginnen. TEL2015 vindt plaats op 24 en 25 maart en kent een enorme variëteit aan activiteiten, waardoor het WTC Expo in Leeuwarden twee dagen lang het bruisende middelpunt is van het noordelijke bedrijfsleven. De sleutelwoorden: kennisdeling, inspiratie en netwerken.
Het grootste zakenevent van Noord-Nederland staat bijna op het punt van beginnen. TEL2015 vindt plaats op 24 en 25 maart en kent een enorme variëteit aan activiteiten, waardoor het WTC Expo in Leeuwarden twee dagen lang het bruisende middelpunt is van het noordelijke bedrijfsleven. De sleutelwoorden: kennisdeling, inspiratie en netwerken.
TEL2015 is toe aan alweer zijn derde editie en ook voor dit jaar heeft de organisatie alle registers open getrokken om de bezoekers twee waardevolle en verfrissende dagen te bezorgen. Niet alleen de vele activiteiten zorgen voor veel afwisseling, ook de enorme netwerkmogelijkheden bieden kansen tot contacten leggen, kennisdelen en het nemen van nieuwe initiatieven. Ambiance is daarbij belangrijk, zo weet beursmanager Hetty Kroes. “Een open en frisse uitstraling, dat vinden we belangrijk. We zijn met onze tijd meegegaan en we willen in het WTC Expo een ruimte creëren waar ondernemers zich thuis voelen en geïnspireerd raken. Bedrijven komen hier om hun naamsbekendheid te vergroten, kennis te delen, nieuwe contacten op te doen en natuurlijk ook gewoon voor de gezelligheid. Dat faciliteren wij graag.”
Dinsdag 24 maart, 16:00-17:00 uur, lancering Club 2018 op het plein Culturele Hoofdstad 2018.
Het sponsorprogramma van Leeuwarden 2018 wordt officieel afgetrapt op de best mogelijke plek; te midden van de vele ondernemers die mogelijk hebben gemaakt dat Leeuwarden het stempel ‘Culturele Hoofdstad 2018’ mag dragen. Dinsdag 24 maart, 17:00-19:00 uur, uitreiking van ondernemersprijs DE HET! op het Gemeente Leeuwardenplein. De prijs voor innoverende en veelbelovende ondernemers wordt uitgereikt op het Gemeente Leeuwardenplein. Wie van de zes finalisten mag zich straks winnaar van DE HET! noemen? Aansluitend vindt een netwerkborrel plaats, in samenwerking met de Commerciële Club Leeuwarden.
Dinsdag 24 maart, 19:30-21:00 uur, aanbieden van een cheque ten behoeve van ALS in The White House.
In de strijd tegen de ziekte ALS is geld nodig en daar zijn de bezoekers van TEL2015 zich zeer van bewust. De cheque moet meer onderzoek naar de ziekte mogelijk maken. Woensdag 25 maart, 12:00-14:00 uur, speeddaten met burgemeester en wethouders, Gemeente Leeuwardenplein. Bezoekers kunnen hier vijf minuten krijgen met een lid van het college B&W naar keuze, om die ene prangende vraag te stellen. Woensdag 25 maart, 16:30-17:30 uur, ‘Werken op de Werp’, lancering van de kavelverkoop op bedrijventerrein ‘De Werp’ op het Gemeente Leeuwardenplein. Aansluitend is er de mogelijkheid om verdere informatie te ontvangen, onder het genot van een drankje.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.