Kinderboekenweek bij Bibliotheken Noordoost Fryslân

wo. 22 september · 00:002010 · 00:00 · Archief RTV NOF

Het is weer bijna Kinderboekenweek! Namelijk van 6 t/m 16 oktober. Dit jaar staat de Kinderboekenweek in het teken van illustraties, onder het motto van “De Grote Teken Tenstoonstelling”.

Het is weer bijna Kinderboekenweek! Namelijk van 6 t/m 16 oktober. Dit jaar staat de Kinderboekenweek in het teken van illustraties, onder het motto van “De Grote Teken Tenstoonstelling”. In de bibliotheken van Noordoost Fryslân is er rond dit thema van alles te doen voor kinderen van 4 t/m 12 jaar.


Bijzondere activiteiten zijn de workshop striptekenen in Dokkum, Damwâld, Feanwâlden en Buitenpost en de workshop Cinekid in Surhuisterveen. Daarnaast is er als vanouds een feestmiddag  en organiseren we in samenwerking met het Filmhuis Kollum en It Vleckehûs te Surhuisterveen een filmmiddag. Voor informatie over inhoud, entreeprijzen, aanmelden van/voor activiteiten kan men terecht op de website ontdekdebieb.nl (Noordoost).


Ook scholen kunnen tijdens de Kinderboekenweek weer bij de bieb terecht voor boekentips en lesideeën. Voor groep 4 is er een programma in de bibliotheken over het thema. Scholen kunnen zich hiervoor inschrijven. Kortom: in de bibliotheek valt heel wat te beleven, en zeker tijdens de Kinderboekenweek.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.