Kollumer (59) was veroorzaker opzettelijke aanrijding

di. 29 januari · 00:002013 · 00:00 · Bauke

Een 59-jarige automobilist uit Kollum heeft zich maandagmiddag telefonisch bij de politie gemeld. De man was eerder die ochtend betrokken bij een ernstig incident op de A32 nabij Heerenveen.

Een 59-jarige automobilist uit Kollum heeft zich maandagmiddag telefonisch bij de politie gemeld. De man was eerder die ochtend betrokken bij een ernstig incident op de A32 nabij Heerenveen. Een 27-jarige automobilist uit Westzaan werd, na een verkeersruzie, door zijn belager opzettelijk aangereden. Deze bestuurder reed vervolgens door.

De 27-jarige man raakte daarbij licht gewond. Direct na het incident werd via de traditionele en social media een getuigenoproep gedaan. Tevens werd een beroep gedaan op de veroorzaker om zich bij de politie te melden. Dit deed de 59-jarige man maandag aan het einde van de middag. Dinsdag in de loop van de ochtend kwam de 59-jarige man zich melden bij het politiebureau in Heerenveen. Na verhoor werd tegen hem hem proces-verbaal opgemaakt. Het Openbaar Ministerie gaat beoordelen of de bestuurder vervolgd moet gaan worden.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.