KV Oostergo wint opnieuw afdelingswedstrijd schooljongens
OUDE BILDTZIJL – De laatste afdelingswedstrijd van het seizoen voor de schooljeugd werd zaterdag gekaatst in Oude Bildtzijl. KV Oostergo was bij de schooljongens met twee parturen vertegenwoordigd. Tymen, Bas en Jasper vormden het eerste partuur. Het tweede partuur bestond uit de pupillen Syan, Stijn en Dycke, die de uitdaging aangingen om een categorie hoger mee te kaatsen.
Beide parturen wonnen hun eerste partij en troffen elkaar vervolgens in de tweede omloop. Na een sportieve onderlinge wedstrijd plaatsten Tymen, Bas en Jasper zich voor de volgende ronde. Daar versloegen zij Blije met 5-3 en 6-2, waarmee een plaats in de finale werd veiliggesteld.
In de finale wachtte Hantum, altijd een sterke tegenstander. Na een 1-0 achterstand hielden Tymen, Bas en Jasper het hoofd koel. Door sterk samenspel en veel strijd draaiden zij de wedstrijd volledig om en wonnen overtuigend met 5-2 en 6-6.
Met deze overwinning sluiten Tymen, Bas en Jasper een uitstekend seizoen af. In de vier afdelingswedstrijden en het Nederlands Kampioenschap behaalden zij drie eerste prijzen en één derde prijs. Daarmee veroverden zij de eerste plaats in het eindklassement van de schooljongens. Een topprestatie!
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.