Laatste schooldag Lauwers College Kollum
KOLLUM – Dinsdag 21 april was het de laatste schooldag voor de examenleerlingen van Lauwers College Kollum. Met een groepje leerlingen waren de voorbereidingen getroffen. Zo was DJ Sybren van de Doelleazen ingehuurd en stond er een grote plastic stormbaan op het plein. In de school was de kantine helemaal versierd.
’s Ochtends vroeg was er al een groep leerlingen actief rondom de school. Deuren waren dichtgeplakt, ingangen met folie afgezet en her en der sierde een gebroken ei een raam van het gebouw. Dit mocht de feeststemming echter niet drukken!
Vanaf 10.00 uur startte het feest. De sfeer was gemoedelijk, iedereen was verkleed en had het naar de zin. Het was prachtig weer, dus een belangrijk deel van het feest kon op het plein plaats vinden. Zodoende konden de buren mooi meegenieten van de muziek.
Het feest werd afgesloten met een lekkere barbecue. Daarna ging iedereen moe maar voldaan naar huis. De examenleerlingen hebben nu ruim twee weken vakantie. Op 8 mei starten de centrale examens. Op 11 juni is de uitslag bekend en horen de leerlingen of ze geslaagd zijn.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.