Man aangehouden na vernieling ramen

zo. 12 juni · 00:002005 · 00:00 · Bauke

Op zaterdagavond rond 23.20 uur kreeg de politie een melding binnen van vernielde ramen bij een school aan de Tsjerk Hiddesstraat in Kollum. Bij aankomst zagen zij een bloedspoor bij de school. Getuigen hadden een auto zien wegrijden.

Op zaterdagavond  rond 23.20 uur kreeg de politie een melding binnen van vernielde ramen bij een school aan de Tsjerk Hiddesstraat in Kollum. Bij aankomst zagen zij een bloedspoor bij de school. Getuigen hadden een auto zien wegrijden.


De politie ging daarom posten bij het ziekenhuis in Dokkum en trof hier de genoemde auto aan. De politie trof in het ziekenhuis een 18-jarige inwoner uit Kollum aan, hij moest gehecht worden omdat hij zich had gesneden. Hierna is hij door de politie aangehouden voor de vernieling.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.