Meimaand Fietsmaand in Lauwersland

di. 10 mei · 00:002011 · 00:00 · Bauke

De maand Mei staat in teken van fietsen! Lauwersland is de regio op het gebied van fietsen. Speciaal voor de fietsmaand heeft VVV Lauwersland drie nieuwe routes ter promotie.

De maand Mei staat in teken van fietsen! Lauwersland is de regio op het gebied van fietsen. Speciaal voor de fietsmaand heeft VVV Lauwersland drie nieuwe routes ter promotie. De fietsers beleven de wadden, wierden en wouden met deze routes.

Voor de Meimaand Fietsmaand hebben de VVV kantoren Winsum en Dokkum een nieuwe route gemaakt van Winsum, naar Bedum en Onderdendam terug naar Winsum. De fietser komt langs interessante bezienswaardigheden zoals de Schaive Toren van Bedum en de korenmolen Hunsingo in Onderdendam.

Fietsen van wad tot woud
Voor de Meimaand Fietsmaand brengt VVV Lauwersland ter promotie twee routes uit het van Wad tot Woud brochure onder de aandacht.

Kollumerland en de twee gezichten
Deze route brengt u door de open natuur en de intieme smûke wâlden. Het is een fietsroute van 35 kilometer die u brengt langs en door de dorpen Kollum, Oudwoude, Dokkumer Nieuwe Zijlen, Kollumerpomp en Burum.

Van Dokkum tot aan het Wad
De fietsroute van Dokkum tot aan het Wad brengt u naar het gebied boven Dokkum. Een 35 kilometer fietstocht met wolkenluchten, wind en weidse vergezichten. U fietst langs en door dorpen als Ternaard, Hantumhuizen, Wierum, Moddergat, Oosternijker, Metslawier en Dokkum.

Kortingsactie: In de Meimaand Fietsmaand betaalt men bij VVV Dokkum en Kollum geen €2,95 maar €1,- euro voor het Wad tot Woud fietsrouteboekje.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.