VIDEO: Melkauto vast in bocht bij Westergeest

di. 31 oktober · 14:102017 · 14:10 · Archief RTV NOF

Dinsdagochtend is een melkauto vast komen te zitten in de bocht net buiten het dorp Westergeest. Bij het inhalen van een stilstaande auto in de bocht kwam de melkauto in de berm en zakte weg.

Jantsje Wiersma & Ben de Jager

Dinsdagochtend is een melkauto vast komen te zitten in de bocht net buiten het dorp Westergeest.

Bij het inhalen van een stilstaande auto van de gemeente in de bocht kwam de melkauto in de berm en zakte weg. Er is een andere melkauto vanuit Bedum naar Westergeest gekomen om de melk over te pompen.

Rond 13:15 uur is men begonnen met overpompen, de klus was rond 14:00 uur geklaard. Twee tractoren waren inmiddels ook ter plaatse en hebben de melkauto weer de weg opgetrokken. De laatste boer bij wie de melk nog moest worden opgehaald werd bezocht en men kon zonder problemen richting de fabriek, om daar de melkauto’s te legen.

 

 

 

 

 

 

© VIDEO: Ben de Jager

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Jantsje Wiersma & Ben de Jager