Merkus Automatisering biedt totaaloplossing voor de klant

vr. 13 december · 19:202019 · 19:20 · Bauke

‘Toppers in ICT’, zo staat er geschreven op het nieuwe pand van Merkus Automatisering aan de Beurtvaart 6 in Dokkum. Vanaf de Centrale As is het logo duidelijk te zien. Stefan Merkus verhuisde in september van dit jaar met zijn personeel naar deze nieuwe plek.

Klasina van der Werf
RECLAME

‘Toppers in ICT’, zo staat er geschreven op het nieuwe pand van Merkus Automatisering aan de Beurtvaart 6 in Dokkum. Vanaf de Centrale As is het logo duidelijk te zien. Stefan Merkus verhuisde in september van dit jaar met zijn personeel naar deze nieuwe plek. Verhuizing was wel nodig, zo stelt Merkus. ,,Ons bedrijf groeit maar door. Vijftien jaar geleden begon ik met mijn eigen bedrijf op mijn zolderkamer. Nu bedienen we vele bedrijven in het hele Noorden op het gebied van systeembeheer, applicatiebeheer, netwerkbeheer en ICT-beveiliging. Wij richten ons op de zakelijke markt’’, aldus Merkus.

Systeembeheerders zijn momenteel onmisbaar voor ondernemingen. Vooral nu Microsoft stopt met Windows 7 hebben veel bedrijven extra ondersteuning nodig. Maar ook de invoering van de nieuwe privacywet (AVG) zorgt voor nieuwe maatregelen. Bijzonder is de eigen Cloud-oplossing die Merkus-Automatisering heeft ontwikkeld. Hiermee heb je overal veilig toegang tot je bestanden, e-mail en contacten zodat je kunt werken waar en wanneer je maar wilt. ,,En als er problemen zijn kunnen mensen ons altijd bellen. Wij helpen klanten tegenwoordig op afstand dus dat is snel geregeld.’’

Het voordeel van Merkus Automatisering is dat dit bedrijf een totaaloplossing biedt voor alles wat met ICT te maken heeft. Zo hebben bedrijven maar één aanspreekpunt. Merkus: ,,Wij maken voor potentiële nieuwe klanten eerst een scan van de IT-omgeving. Om het laagdrempelig te houden geven wij vervolgens vrijblijvend advies. Op basis daarvan kan een ondernemer beslissen of ze verder met ons in zee willen gaan. Onze klanten waarderen het vooral dat de lijnen kort zijn. Wij denken met de klant mee en hebben een ‘no nonsens’ mentaliteit. Betrouwbaarheid en continuïteit staan bij ons hoog in het vaandel.’’
Meer informatie: www.merkusautomatisering.nl

Dit is een reclame: deze tekst is niet geschreven door de RTV NOF redactie.
RECLAME
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.