Militaire oefening donderdag 17 februari

wo. 16 februari · 17:412022 · 17:41 · RTV NOF

REGIO – Op donderdag 17 februari oefenen helikopters van het Defensie Helikopter Commando (DHC), onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht.

Defensie

REGIO – Op donderdag 17 februari oefenen helikopters van het Defensie Helikopter Commando (DHC), onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht.

Het doel van de oefening is om vliegers van Apache, Cougar en Chinook helikopters ‘onder hoge dreiging’ gedegen en professioneel voor te bereiden op missies en inzet in binnen- en buitenland. Om dit mogelijk te maken, zijn diverse eenheden aanwezig om het grondoptreden te verzorgen. Tijdens deze oefening zetten de Chinook- en Cougar transporthelikopters de eenheden af, terwijl Apache gevechtshelikopters het luchtruim bewaken. De vliegbewegingen zijn donderdag 17 februari zowel ’s middags als ‘s avonds, waarbij er uiterlijk tot 22:00 uur gevlogen wordt. Ook wordt er geoefend met nachtzichtapparatuur.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.