TWIJZELERHEIDE – Voor VVT stond de inhaalwedstrijd tegen Suawoude op papier. In en tegen Suawoude werd er in de laatste minuut de 2-1 voorsprong nog weg gegeven. Voor VVT was het om nu wel de punten in huis te houden. De gasten probeerde gelijk veel druk te zetten op de achterhoede van VVT.
Maar kansen kwamen er niet voor Suawoude. Na kleine tien minuten is daar de voorsprong voor VVT. Na al een paar kleine kansjes is het nu wel raak. Het is Alex vd Veen die met een lage schuiver Patrick Wagter de diepte in stuurt. Hij kapt zijn man uit naar binnen en rukt op naar het midden van de goal. En haalt met een hardschot uit en laat zo doelman Niels Lenes Suawoude kansloos om de bal te pakken 1-0 VVT. Daarna zijn er nog prima kansen voor de thuisclub. Maar de doelman van de gasten blijft moeilijk te passeren. De eerste goeie kans voor Suawoude is een vrijetrap net een paar meter voor het 16 tienmeter gebied. Maar keeper Maico Veenstra kan simpel het schot pakken. Kansjes zijn er voor VVT maar de laatste goeie kans is voor Suawoude. Uit een vrijetrap van Gaele Pieter Klijnstra, is het Arjan Hartholt die net naast de goal kopt. Hierdoor gaan we de rust in met 1-0 voorsprong.
In de tweede helft wordt er door trainer Cor Elzinga drie nieuwe spelers ingebracht. Het zijn Max Dijkstra, Friso Bosma, Jesse Dijkstra voor Rico Keegstra, Friso Bosma en Jelmer Bosma. Het is Jesse Dijkstra die geweldig goed invalt. Het is met mooie aanvallen van VVT dat de 2-0 niet lang meer kan uitblijven. Maar doelman Niels Lenes weet steeds als overwinnaar uit de strijd te komen. VVT zoekt weer de aanval over de rechterkant van het veld. Patrick Wagter weet de bal net bij de cornervlag binnen te houden. Hij tikt de bal terug op de mee gelopen Max Dijkstra, en die slingert de bal voor de goal. En het is de vrijstaande Jesse Dijksta die er wel raad mee weet. En dan nu de Goalie van Suawoude kansloos laat en 2-0 binnenschiet. Na deze voorsprong blijft Suawoude proberen om de aansluitingstreffer te maken. Maar de achterhoede onder leiding van Sietse Vogt geeft geen krimp. Met nog tien minuten op de klok is het weer raak voor VVT. Het is Jesse Dijkstra die zijn 2de goal maakt met een hoog afstand schot. Hij ziet dat de keeper te ver voor de goal staat en maak de 3-0. Nog geen 3 minuten later is het Friso Bosma de bal krijgt binnen het zestienmeter gebied. En die weet nog net met de punt van zijn schoen de 4-0 binnen te prikken.
Het slot akkoord is voor Suawoude die nog de eer wet te redde met een doelpunt. Het is Douw David vd Boon die Maico Veenstra nog weet te passeren en zo de eindstand bepaalt op 4-1.