Zeer geslaagde voetbalmiddag bij VV De Lauwers

wo. 8 juni · 22:592022 · 22:59 · Sake Beerstra

WARFSTERMOLEN – Tijdens de nationale buiten speeldag werd er op sportcomplex ’t Meertenust bij vv de Lauwers in Warfstermolen een voetbaltraining georganiseerd door Alex van der Veen uit Kollum van Veens voetbal Academie. Deze training is financieel mogelijk gemaakt door het hoofdbestuur en de club van 100. De training bestond o.a. uit de volgende onderdelen: warming up, dribbelen, partijspel, afronden, shout out en penalty’s.

Sake Beerstra

WARFSTERMOLEN – Tijdens de nationale buiten speeldag werd er op sportcomplex ’t Meertenust bij VV De Lauwers in Warfstermolen een voetbaltraining georganiseerd door Alex van der Veen uit Kollum van Veens voetbal Academie. Deze training is financieel mogelijk gemaakt door het hoofdbestuur en de club van 100. De training bestond o.a. uit de volgende onderdelen: warming up, dribbelen, partijspel, afronden, shoot-out en penalty’s.

Aan de training hebben 50 kinderen meegedaan waarvan er 18 hebben meegedaan die momenteel nog geen lid zijn van de voetbalvereniging. Het merendeel van de kinderen was nog maar 4 of 5 jaar oud; prachtig om te zien hoe enthousiast de kinderen zijn.

Veens voetbal academie is opgericht om spelers/speelsters de kans te bieden om zich constant door te blijven ontwikkelen middels individuele training en dus zo lang mogelijk te laten dromen over de toekomst als profvoetballer of amateur op het hoogst haalbare niveau.

VV de Lauwers ziet dat aantal jeugdleden de laatste maanden enorm aan het toenemen is. Zo heeft de Lauwers inmiddels ook een zogeheten Kabouterteam (JO 6) op kunnen richten. Gezien het aantal deelnemers welke vandaag aan deze training hebben meegedaan welke nog geen lid zijn van de voetbalvereniging verwacht men dat men binnenkort weer enkele nieuwe leden mag verwelkomen.

Tijdens de training werden er door de begeleiders de punten per onderdeel voor iedere speler / speelster bijgehouden. Na een spannende shout out / penalty serie mocht Lisanne de Hoog zich laten huldigen tot winnares van deze trainingsmiddag. De prijs voor speler van de dag ging naar Thije Grijpma.

Na afloop werd iedere deelnemer getrakteerd op een ijsje en ging iedereen met een moe, maar vooral voldaan gevoel weer huiswaarts. Hierbij wil de organisatie de aanwezige vrijwilligers hartelijk danken voor hun inzet, want zonder hulp van vrijwilligers kan de vereniging niet bestaan. Ondanks dat de voetbalvereniging zeker niet tot de grootste verenigingen uit de regio behoort kan het altijd rekenen op een grote groep vrijwilligers.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra