Nationale Pannenkoekendag in Damwâld trekt volle zaal

vr. 20 maart · 13:19 · RTV NOF

DAMWÂLD – De 19e editie van Nationale Pannenkoekendag in Nij Tjaerda is vrijdag druk bezocht. Vrijwilligers bakten honderden pannenkoeken voor jong en oud.

RTV NOF | Koos Scherjon

In Nij Tjaerda was het vrijdag een gezellige drukte. De zaal zat vol met bewoners en bezoekers die samen kwamen eten. Vrijwilligers stonden de hele dag achter de bakplaten om iedereen te voorzien van verse pannenkoeken.

Leerlingen schuiven aan

Stichting de Iependoar had ook leerlingen van de Wingerd uitgenodigd. Voor veel kinderen was het een leuke en smakelijke ervaring. De combinatie van jong en oud zorgde voor extra gezelligheid in de zaal.

Jaarlijkse traditie

Nationale Pannenkoekendag is een terugkerend moment in het jaar. Ook in Damwâld is het inmiddels een vaste traditie geworden. Vrijwilligers zetten zich ieder jaar opnieuw in om er een geslaagde dag van te maken.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

RTV NOF | Koos Scherjon