Nieuwe zoektocht naar vermiste Sicco Cuperus op Noarderleech bij Ferwert

Vandaag · 20:12 · RTV NOF

FERWERT – Op het Noarderleech bij Ferwert is zaterdag opnieuw gezocht naar de vermiste marechaussee Sicco Cuperus. Een gespecialiseerd zoekteam van SAR Nederland doorzocht het kweldergebied met metaaldetectoren en duikers met speciale onderwaterdetectie. Aanleiding waren nieuwe tips.

RTV NOF (archieffoto)

De zoektocht begon vroeg in de ochtend en duurde tot het einde van de middag. Door de zware klei en diepe modder was het werk zwaar. Ondanks de inzet werd er geen doorbraak gevonden. Eerder deze maand was er ook al een grootschalige zoektocht bij Marrum.


Duikers met metaaldetectoren, foto SAR Nederland

Sicco Cuperus was 37 jaar toen hij ruim twaalf jaar geleden verdween. Het zoekteam geeft de zoektocht niet op en roept inwoners van Marrum, Ferwert en Hallum op om informatie te delen, ook als die destijds onbelangrijk leek.


 Nieuwe zoektocht naar vermiste Sicco Cuperus op Noarderleech bij Ferwert, foto: SAR Nederland.

De vermissingszaak kreeg de afgelopen weken opnieuw veel aandacht. Zo werd onlangs bekend dat een anonieme initiatiefnemer 100.000 euro beschikbaar stelt voor de gouden tip die duidelijk maakt wat er met Cuperus is gebeurd en waar hij zich bevindt. Mensen met informatie kunnen contact opnemen via 085 0601935, 06 48556955 of de politie via 0800 6070.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.