NK Veldrijden in Surhuisterveen – Dag 1

za. 13 januari · 21:452018 · 21:45 · Archief RTV NOF

Dit weekend staat in het teken van het NK Veldrijden. Vanuit het hele land komen de toppers naar Surhuisterveen. Zesvoudig kampioen Marianne Vos doet niet mee,  zij kampt met de naweeën van een verkoudheid die ze vorige maand opliep.

timsfotos.nl

Dit weekend staat in het teken van het NK Veldrijden. Vanuit het hele land komen de toppers naar Surhuisterveen. Zesvoudig kampioen Marianne Vos doet niet mee,  zij kampt met de naweeën van een verkoudheid die ze vorige maand opliep. Het programma voor vandaag was:

Zaterdag: Masters 50+, Nieuwelingen-Meisjes, Vrouwen-U23 en junior-dames en Elite-Vrouwen.

Bij de Elite Dames ging Lucinda Brand voor de nationale titel. Vorig jaar werd ze in Sint-Michielsgestel tweede achter Marianne Vos. Olympisch kampioene op de weg Anna van der Breggen deed deze keer echter ook mee met de veldrit, een onderdeel waar ze haar sporen al in heeft verdiend. Van Der Breggen redde het niet, zij werd zesde. Brand werd eerste, voor Maud Kaptheijns en Annemarie Worst. Dit ondanks dat ze in haar eerste ronde ten val kwam (foto’s)

Andere uitslagen van de zaterdag:

Masters 50+:

  1. Lars Rietveld
  2. Jos Bogaerts
  3. Frank Groenendaal

Masters 40+:

  1. Erik Dekker
  2. Maarten Nijland
  3. Edwin Raats

Nieuweling-Meisjes:

  1. Shirin van Anrooij
  2. Puck Pieterse
  3. Senne Knaven

Junior-Vrouwen:

  1. Femke Gerritse
  2. Sylvie Swinkels
  3. Laura van der Zwaan

Belofte-Vrouwen

  1. Inge van der Heijden
  2. Fleur Nagengast
  3. Yara Kastelijn

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

timsfotos.nl