Oefenmarathon bij manege Vrieswijk

zo. 26 mei · 00:002013 · 00:00 · Bauke

Zaterdag 25 mei 2013 werd door Menclub Achter it Hynder een oefenmarathon in Damwâld georganiseerd. De wedstrijd bestond uit een wegtraject en acht hindernissen voor aangespannen paarden en pony’s.

Zaterdag 25 mei 2013 werd door Menclub Achter it Hynder een oefenmarathon in Damwâld georganiseerd. De wedstrijd bestond uit een wegtraject en acht hindernissen voor aangespannen paarden en pony’s.

De start en finish van de marathon en vier van de acht hindernissen waren op het hindernisterrein nabij manege Vrieswijk te Damwâld. Gelukkig voor alle deelnemers en vrijwilligers bleef het, ondanks de slechte weersvoorspellingen, nagenoeg droog. Alleen de laatste deelnemers moesten hun wedstrijd in de regen afmaken. De prijswinnaars van deze marathon waren:

Dubbelspan paarden:
1e Menteam Mulder, Hardegarijp
2e Jappie Veenstra, Kootstertille

Dubbelspan pony’s:
1e Simon Marinussen, Bant
2e Sido Kloosterman, Hallum
3e Lucas Reinds, Mûnein
4e Menteam van Gunst/Veurman, Oldemarkt
5e Erik Wijnsma, Driezum

Enkelspan paard:
1e Sape van der Wal, Feanwâlden
2e Sandra Rusticus, Oudwoude
3e Gjalt Wijma, Opende
4e Eelke Messchendorp, Damwâld

Enkelspan pony:
1e Menteam Offroad, De Falom
2e Sytze de Boer, Twijzelerheide
3e Gerda Grijpstra, Damwâld

Tandem pony’s:
1e Piet Norbruis, Menaldum

Vierspan paarden:
1e Anne Okkema, Britswerd

Vierspan pony’s:
1e Jurjan Reijenga, Idskenhuizen

Dagkampioen:
Menteam Offroad mag als snelste van alle categorieën hun naam laten bijschrijven op de Jan Sake Vrieswijk bokaal.

Aanmoedigingsprijs:
De aanmoedigingsprijs voor clubleden van Menclub Achter it Hynder ging naar Elly Zijlstra. Voor haar was dit de eerste marathon.

© Foto’s: Sake Beerstra

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.