Ondernemers in Dokkum haken creatief aan op Keningsdei
DOKKUM – Met Keningsdei in aantocht ontstaan in Dokkum steeds meer initiatieven van lokale ondernemers om het feest extra kleur te geven. Van een gezamenlijke wijnlancering tot een korte stadsvideo: ondernemers zoeken elkaar op en zetten samen de stad centraal tijdens de landelijke viering, die dit jaar in Dokkum plaatsvindt.
Lancering van speciale Koningsdagwijn
Een van de initiatieven is de introductie van Willems Wyn, een speciale rosé die is ontwikkeld ter ere van Koningsdag. De wijn is een samenwerking tussen Miss Vino en marketingbureau Geen Saus. Het doel is om zoveel mogelijk mensen met de naam Willem samen te brengen voor een feestelijk moment rond Keningsdei.
Tijdens de borrel wordt gezamenlijk geproost en is er ruimte voor een groepsfoto. Ook Willems van buiten Dokkum zijn welkom. De borrel en lancering van Willems Wyn vindt plaats op vrijdag 13 februari vanaf 15.30 uur bij Miss Vino aan de Waagstraat 20 in Dokkum.
Gezamenlijke video zet stad centraal
Naast de wijnlancering is er ook een creatief initiatief in videovorm. Enkele ondernemers hebben samen een korte film gemaakt waarin niet hun bedrijven, maar Dokkum zelf de hoofdrol speelt. Het gaat om een samenwerking tussen Restaurant Ode, De Vries & Ko en SPD Automotive.
In de video zijn herkenbare plekken in en rond de binnenstad te zien. De makers kozen bewust voor een ingetogen aanpak. De beelden laten vooral de sfeer, mensen en trots van de stad zien, met een subtiele verwijzing naar het Koningshuis.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.