Onderwater werkzaamheden op de Wallen in Kollum

wo. 13 maart · 18:272019 · 18:27 · Archief RTV NOF

Op het eind van de wallen is men woensdag 13 maart begonnen met het aanbrengen van geen heipalen maar betonnen stempelconstructie die onder water tussen de stalen damwanden wordt aangebracht.

Sake Beerstra

Op het eind van de Wallen in Kollum is men woensdag 13 maart begonnen met het aanbrengen van geen heipalen maar betonnen stempelconstructie die onder water tussen de stalen damwanden wordt aangebracht.

Hiermee ontstaat er een stabiele situatie en kan er niks meer gebeuren met de stalen damwand. De onderwater werkzaamheden werden verricht Duik- en servicebedrijf DTS. Duik- en servicebedrijf DTS is gevestigd in Grijpskerk (Groningen) en heeft geheel Nederland als werkgebied.

De machine die de damwanden drukt is ook verplaatst door kraanverhuur Kielstra van de Westerdiepswal naar de Oosterdiepswal waar de laatste nog 12 meter nog in de grond moet worden gedrukt.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Sake Beerstra