Onderzoek ongeval op NS station afgerond

do. 3 mei · 00:002007 · 00:00 · Bauke

De politie heeft na met diverse getuigen te hebben gesproken een duidelijk beeld van de toedracht van het ongeval wat maandagavond op het NS-station van Buitenpost plaatsvond.

De politie heeft na met diverse getuigen te hebben gesproken een duidelijk beeld van de toedracht van het ongeval wat maandagavond op het NS-station van Buitenpost plaatsvond.


Bij dit ongeval raakte een 23-jarige inwoner van Eastermar zwaar gewond. Het slachtoffer rende op het perron met de vertrekkende trein mee richting Leeuwarden. Hij was zelf eerder die trein uit gestapt en wilde enkele hem bekende inzittenden uitzwaaien. Terwijl hij naast de rijdende trein liep, struikelde het slachtoffer en kwam vervolgens tussen het treinstel en het perron terecht. De man werd vervolgens over enkele tientallen meters door de trein meegesleept en belandde daarna naast de rails. Het slachtoffer is inmiddels buiten levensgevaar.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.