Onmachtig De Lauwers opnieuw thuis onderuit
WARFSTERMOLEN – Een onmachtig De Lauwers ging afgelopen zaterdag thuis opnieuw onderuit. Na thuisnederlagen tegen Ropta Boys , Beetgum en Ouwe Syl was zaterdag Blija te sterk. Op papier moest De Lauwers winnen om bij de eerste 3 te blijven.
WARFSTERMOLEN – Een onmachtig De Lauwers ging afgelopen zaterdag 18 januari thuis opnieuw onderuit. Na thuisnederlagen tegen Ropta Boys , Beetgum en Ouwe Syl was zaterdag Blija te sterk. Op papier moest De Lauwers winnen om bij de eerste 3 te blijven.
Blija had 2 punten minder dan De Lauwers en winst zou betekenen dat Blija op 5 punten zou worden gezet maar niets was minder waar. Blija won met 2-1 en gaat over De Lauwers heen. Over de wedstrijd is weinig te vertellen. Een opgaande wedstrijd met heel weinig kansen. In de 1e helft maakte Blija na 20 minuten de 0-1 waar bij het doelpunt de Lauwers aan buitenspel dacht. Na 35 minuten werd er een overtreding binnen de 16 op Wilko Sikkema gemaakt.
Echter spits Bauke Pieter Nieuwenhuis wist dit buitenkansje niet te benutten. Verder gebeurde er de 1e helft niks. Na de rust met Timo Bosschma op het doel voor de geblesseerde Mathijs van der Laan zagen we een ander De Lauwers in het veld. Waar ze de 1e helft nog als makke lammetjes stonden te voetballen en waarschijnlijk de alcohol van Marbella nog niet was uitgewerkt des te beter de 2e helft.
De Lauwers had het meeste veldoverwicht en Blija kwam niet meer van hun eigen helft maar kansen leverde het niet op. Tot overmaat van ramp werd het met een counter ook nog 0-2 voor Blija in de 70e minuut. Direct daarna 2 verse wissels bij De Lauwers. Arjan van Straten en Jeffrey Brink kwamen in het veld voor BP. Nieuwenhuis en Lars Riemersma. Dat leverde direct in de 75e minuut voor de 1-2 via een rommelgoal van Wilko Sikkema. 5 minuten daarna ging Arjan van Straten alleen op de keeper af maar maakte het niet af. De Lauwers drukte daarna meer en meer maar goals leverde het niet op zodat de scheidsrechte in de 94e minuut het welletjes vond en De Lauwers met een kater achter liet. Al met al had De Lauwers een punt verdient.
Volgende week staat de derby uit bij Oostergo op het programma en zal de Lauwers uit een ander tapje moeten komen. Rest nog te vermelden dat Joep Kroon de pupil van de week was.
Verslag: Oedse Paauw
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.