Overdracht huisartsenpraktijk Ternaard per 1 oktober

donderdag 27 september 2012

Na een lange periode van onzekerheid wordt de huisartsenpraktijk van der Lugt per 1 oktober overgedragen aan de uit Rusland afkomstige arts Vitali Kotcherguine. De opvolging van huisartsen in de dorpspraktijken binnen de dunbevolkte randgebieden van Nederland is de laatste jaren erg moeilijk geworden. De beide huisartsen zijn dan ook zeer tevreden dat het in Ternaard wel is gelukt. Vitali Kotcherguine werkt vanaf januari al 2 dagen per week mee in de praktijk, maar zal vanaf 1 oktober de hele praktijkvoering doen.

Hiermee wordt hij dus hoofdverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast zal van der Lugt hem blijven assisteren, in eerste instantie elke ochtend vanaf 08.30 uur. De spreekuurtijden blijven gelijk, elke ochtend een inloopspreekuur van 07.00 – 09.00 uur. Ook de medicijnbezorging in de dorpen blijft ongewijzigd.Van der Lugt zegt erg ingenomen te zijn met de persoonlijke en beroepsmatige kwaliteiten van zijn opvolger als arts, en draagt zijn praktijk met een gerust hart aan hem over.

Auteur: Redactie RTVNOF
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
  0511-441202 of   nieuws@rtvnof.nl.

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 105.8 - 107.0 - 107.3 - 107.8 FM
  • 00:00 - 19:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
  • 19:00 - 21:00
    Gospel Time
    Tjerkje Broersma
  • 21:00 - 23:00
    Wat Draaie Menu
    Martin van der Velde
  • 23:00 - 00:00
    It lûd fan Stêd, Waad en Wâlden
    Non-stop muziek met (regio)nieuws en weer.
© 1989 - 2025 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Ingezonden brieven · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden?