Ozo Langzaam vervangt Ozosnel bij intocht Sinterklaas in Westergeast
WESTERGEAST – De intocht van Sinterklaas in Westergeast verliep zaterdagmiddag anders dan anders. Paard Ozosnel was zoek! Gelukkig kwam opa en oma Piet met een vrolijke oplossing.
Sinterklaas kwam aan in de haven van Westergeast, maar zonder zijn trouwe paard Ozosnel. Dat zorgde voor wat onrust. Gelukkig had opa Piet samen met oma Piet het kleine, gele Sinterklaasbusje Ozo Langzaam klaarstaan. Daarmee reed Sinterklaas een ronde door het dorp. Kinderen die een mooie kleurplaat of knutsel hadden ingeleverd, mochten mee in het busje.
Feest in De Tredder
Na de rondrit verzamelde iedereen zich in De Tredder. Daar waren spelletjes, muziek en veel vrolijkheid. De kinderen genoten zichtbaar. Als afsluiting dansten ze samen met de danspieten op het nummer Bayla Pakjesavond.
Sinterklaas keek tevreden toe en nam uitgebreid de tijd voor alle kinderen. Natuurlijk kreeg iedereen ook nog een cadeautje mee naar huis.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.