Paasei-zoeken wederom een groot succes

vr. 7 april · 15:112023 · 15:11 · Jantsje Wiersma

KOLLUMERSWEACH – Vrijdag 7 april was er weer het traditionele Paas-ei-zoeken van de Activiteitencommissie van de Trije Doarpen in Kollumersweach.

Jantsje Wiersma

KOLLUMERSWEACH – Vrijdag 7 april was er weer het traditionele Paas-ei-zoeken van de Activiteitencommissie van de Trije Doarpen in Kollumersweach.

Het weer hield de spanning er even in, maar gelukkig was het droog om 10.00 uur toen de eerste kinderen met ouders zich meldden. Verdeeld over 3 leeftijdsgroepen  konden de kinderen op zoek naar de genummerde plastic-eieren, die ze op hun bingokaart aan konden kruisen. Een meet&greet met de Paashaas was ook nog mogelijk.

Spannend was het voor de kinderen waar het gouden ei verstopt lag, want daarmee kon je een chocoladepaashaas winnen. Het waren Mateo, Jestyn en Rimke die het gouden ei als eerste  in hun leeftijdsgroep vonden. Alle kinderen kregen na afloop een lekkere paaslolly mee voor hun inzet. Voor de ouders was er koffie en thee met cake, beschikbaar gesteld door Dorpshuis de Trije Doarpen. Met een opkomst van meer dan 100 kinderen was het wederom een succes te noemen.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Jantsje Wiersma