Paashazen zorgen voor drukte bij MFC De Tredder in Westergeast
WESTERGEAST – Op Paasmaandag was het weer gezellig druk bij MFC De Tredder. Veel kinderen kwamen met hun ouders en pakes en beppes naar het terrein voor het paaseieren zoeken.
De feestcommissie van Westergeast organiseerde de ochtend. De paashazen hadden honderden eieren verstopt op het terrein. De kinderen werden verdeeld in drie groepen, zodat iedereen op eigen niveau mee kon doen.
Voor de jongste kinderen was er een extra uitdaging: het vinden van een gouden ei. Dat leverde een leuk prijsje op. De oudste groep deed mee aan een eierenrace, waarbij punten te verdienen waren. Degene met de meeste punten won een mooie prijs.
De winnaars waren:
Gouden ei (jongste groepen): Wopke Nouta
Gouden ei (oudere groep): Fenna Hoekstra
Puntenspel: Ilse Verhaar
Na het zoeken gingen de kinderen naar binnen in De Tredder. Daar konden ze hun gevonden eieren verven. Tijdens het verven kregen ze een versnapering van de organisatie. Dit zorgde voor een ontspannen en gezellige sfeer. Rond 11.00 uur ging iedereen weer naar buiten voor het traditionele “pearke aaigooie”. Dit spel werd dit jaar opnieuw in de open lucht gehouden en zorgde voor veel plezier en bekijks.
De winnaars van het ‘pearke aaigooie’ waren Jan Cornelis van Maassen en Sipke Bijlstra. De feestcommissie van Westergeast kijkt terug op een zeer geslaagde ochtend. Jong en oud genoten samen van een mooie Paasmaandag vol activiteiten en gezelligheid.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.