Parkeerplekken in Holwert opnieuw volledig bezet
HOLWERT – Bezoekers die zaterdag met de auto naar Holwert reizen voor de overtocht naar Ameland, moeten rekening houden met grote parkeerdrukte. Zowel parkeerterrein P1 als P2 zijn volledig vol, zo meldt Wagenborg Passagiersdiensten.
Alternatief vervoer aanbevolen
De vervoersmaatschappij adviseert reizigers met klem om gebruik te maken van het openbaar vervoer. Busvervoerder Qbuzz is inmiddels op de hoogte gebracht van de situatie. Voor wie al onderweg is met de auto, raadt Wagenborg aan om in de omgeving naar alternatieve parkeerlocaties te zoeken of alsnog over te stappen op het openbaar vervoer.
Vertragingen mogelijk
Automobilisten moeten rekening houden met extra reistijd. Door de beperkte parkeermogelijkheden kan het langer duren voordat men bij de veerboot is. Wagenborg biedt haar excuses aan voor het ongemak en houdt reizigers via haar social mediakanalen op de hoogte van verdere ontwikkelingen.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.