Prachtige uilen op bezoek in Meckama
KOLLUM – Tijdens de opening van de Themamaand Beestenboel kwam Brigitte Furnemond met haar uilen naar Meckama State in Kollum. Voor Brigitte zijn uilen heel bijzondere dieren. Ze houdt veel van deze mooie vogels en werkt graag met hen. Met veel aandacht en zorg zorgt ze voor hun welzijn. Daarnaast laat ze jong en oud kennismaken met uilen door bijzondere activiteiten en ontmoetingen.
Donderdagmiddag was het een bijzondere dag in Meckama State in Kollum. Verschillende mooie uilen kwamen op bezoek. De bewoners konden de dieren van dichtbij bekijken en leerden veel interessante dingen over uilen. Brigitte vertelde bijvoorbeeld hoe goed uilen kunnen horen en hoe stil ze kunnen vliegen.
Het hoogtepunt van de middag was dat de bewoners de uilen zelfs op hun hand mochten houden. Dat zorgde voor veel verwondering, leuke gesprekken en blije gezichten. Iedereen vond het een bijzondere ervaring en de bewoners hebben zichtbaar genoten van dit speciale bezoek.
In de maand juni staat Meckama State in het teken van het thema ‘Beestenboel’. De hele maand worden er verschillende activiteiten georganiseerd die passen bij het dierenrijk.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.