Pytsje de Graaf opent Oktobermaand Kindermaand

wo. 17 september · 22:122014 · 22:12 · Bauke

Wethouder Pytsje de Graaf van de gemeente Dongeradeel heeft woensdag het officiële startsein voor Oktobermaand Kindermaand gegeven. Dit gebeurde in de raadszaal van het gemeentehuis.

Helma Kwast

Wethouder Pytsje de Graaf van de gemeente Dongeradeel heeft woensdag het officiële startsein voor Oktobermaand Kindermaand gegeven. Dit gebeurde in de raadszaal van het gemeentehuis. Zevenenveertig leerlingen van OBS Burgerschool uit Dokkum en CBS De Rank uit Metslawier waren uitgenodigd de actie bij te wonen.

Hiermee start in de gemeente Dongeradeel de promotie rond het kunst- en cultuurproject Oktobermaand Kindermaand. Dankzij dit project kunnen kinderen van 4 t/m 12 jaar in de weekenden van oktober gratis culturele activiteiten bezoeken. In Dongeradeel worden voorstellingen geprogrammeerd, rondleidingen in musea georganiseerd en kunstzinnige workshops gegeven.

Doel is om kinderen tijdens Oktobermaand Kindermaand in hun directe omgeving (gratis) kennis te laten maken met kunst en cultuur. Meer informatie vindt u op www.kindermaand.nl.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Helma Kwast