RadioNL presentator 72 uur op een paal

za. 1 augustus · 00:002009 · 00:00 · Bauke

RADIONL presentator Marcel de Vries zal van woensdag 5 augustus tot en met zaterdag 8 augustus zijn octendprogramma ‘Morgenstond’ vanaf een paal presenteren.

RADIONL presentator Marcel de Vries zal van woensdag 5 augustus tot en met zaterdag 8 augustus zijn ochtendprogramma ‘Morgenstond’ vanaf een paal presenteren. Hij neemt namelijk deel aan het Midzomer Paalzitten in Kollum.


De presentator heeft flink getraind om de 72 uur paalzitten vol te houden. “De afgelopen weken heb ik regelmatig doorgebracht in de sportschool. Samen met een fysiotherapeut heb ik een trainingsprogramma samengesteld. Ik zit wel 72 uur op een paal, maar wil natuurlijk niet voor paal staan” aldus Marcel de Vries. “De afgelopen twee weken heb ik bovendien zittend doorgebracht op een stuk hout om mijn ….. achterwerk te trainen” grapt de RADIONL ochtendjock.


Het Midzomer Paalzitten is een initiatief van de stichting APK en is onderdeel  van de zomeractiviteiten in Kollum. De deelnemers aan het paalzitten moeten 72 uur zitten. Ze mogen eens per twee uur, tien minuten lang, de benen strekken of een sanitaire stop maken.  Als ze in slaap vallen of vrijwillig afstappen betekent dit het einde van de deelname.


Het programma ‘Morgenstond’ is iedere werkdag van 0700–1000 uur te horen op RADIONL


RADIONL is een regionaal commercieel radiostation dat 24 uur per dag, 7 dagen per week, gezelligheid, regionaal weer, nieuws en verkeer op de radio brengt. Geen denderende houseklanken of gillende gitaren maar lekkere Hollandse meezingers uit de jaren ’50 tot de bekende hits van nu. Voor meer informatie kijk op www.radionl.fm

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.