Regio geteisterd door insluipers
De politie waarschuwd voor insluipers. Deze week hebben onbekenden drie maal toe geslagen door een woning of schuurtjes te betreden die niet goed was afgesloten.
De politie waarschuwd voor insluipers. Deze week hebben onbekenden drie maal toe geslagen door een woning of schuurtjes te betreden die niet goed was afgesloten. Dit gebeurde in Tytsjerk en tweemaal in Noordburgum. In Tytsjerk werd een laptop en onbruikbare bankpassen weg genomen. In Noordburgum werden de insluipers overlopen, waardoor ze geen kans kregen iets te stelen.
Door het mooie en warme weer staan veel deuren en ramen open om voor verkoeling te zorgen in de woning. Vaak wordt vergeten bij bijvoorbeeld een boodschapje doen om de woning degelijk af te sluiten. Daar maken insluipers gemakkelijk gebruik van. Uit wetenschappelijk onderzoek blijkt ook nog dat als een insluiper een keer in een bepaalde straat toe slaat, er een grote kans is dat hij later in de zelfde staat weer toe slaat.
Het signalement van de insluipers was volgens de politie twee heren in de leeftijd van 18 tot 20 jaar, licht getinte huiskleur en droegen een lichte spijkerbroek en donkere jassen.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.