Reptielen zorgen voor spannende start van talentweken op OBS Op ’e Trije

wo. 11 maart · 11:49 · Esther Bethlehem

FERWERT – De talentweken op OBS Op ’e Trije zijn dinsdag 10 maart op spectaculaire wijze van start gegaan. Met het thema Natuur en Cultuur veranderde de school voor even in een kleine reptielenwereld.

Ingezonden

Medewerkers van reptielenwinkel Repticura kwamen naar de school en namen verschillende bijzondere dieren mee. De leerlingen maakten kennis met onder andere een schildpadje, een slang, een miljoenenpoot, een baardagaam, kakkerlakken, reuzenslakken en zelfs schorpioenen. Sommige dieren mochten voorzichtig worden vastgehouden of geaaid. Een paar echte durfals lieten zelfs een slang om hun nek leggen.

De nieuwsgierigheid van de kinderen was groot. Er werden volop vragen gesteld en met veel interesse geluisterd naar de uitleg over de dieren. Voor veel leerlingen was het een bijzondere ervaring om deze dieren van zo dichtbij te bekijken.

De reptielenles vormt de start van een reeks talentontwikkelingslessen rondom natuur en cultuur. In de komende weken gaan de leerlingen verder met verschillende workshops en activiteiten. Zo werken zij onder andere met leskisten over dieren en natuur, volgen ze gastlessen, gaan ze creatief aan de slag met kunst en leren oudere leerlingen fotograferen in de natuur.

Met deze talentweken wil OBS Op ’e Trije leerlingen laten ontdekken waar hun interesses en talenten liggen, terwijl ze tegelijkertijd meer leren over de wereld om hen heen.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Ingezonden