Rijbewijzen ingevorderd na snelheidsovertreding
De politie heeft zondagmiddag in Anjum en Ternaard de rijbewijzen van twee automobilisten ingevorderd na forse snelheidsovertredingen.
De politie heeft zondagmiddag in Anjum en Ternaard de rijbewijzen van twee automobilisten ingevorderd na forse snelheidsovertredingen. Op de Saatsenwei onder Anjum werd een 25-jarige automobilist uit Ee gecontroleerd. De man reed 149 kilometer per uur, terwijl op dit weggedeelte 80 kilometer per uur is toegestaan.
Diezelfde middag werd op Nesserwei nabij Ternaard met een lasergun op snelheid gecontroleerd. Een 29-jarige automobilist uit Dokkum passeerde de controle met 135 kilometer per uur. Op de Nesserwei is 80 kilometer per uur toegestaan. Van beide bestuurders werd het rijbewijs ingevorderd en tevens werd er proces-verbaal opgemaakt.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.