Roeken DVC jeugd Meiden A nieuwe sponsor
Volleybalvereniging De Roeken/DVC is in 1998 ontstaan, als fusieclub van de Holwerder volleybal vereniging “De Roeken” en de Dokkumer volleybal vereniging “Dokkumer Volleybal Club”.
Volleybalvereniging De Roeken/DVC is in 1998 ontstaan, als fusieclub van de Holwerder volleybal vereniging “De Roeken” en de Dokkumer volleybal vereniging “Dokkumer Volleybal Club”. De Roeken/DVC is een levendige en gezellige vereniging waar jong en oud hun favoriete sport kunnen beoefenen. Je werkt samen en je bent sportief bezig. De Roeken/DVC biedt volleybal voor dames en heren senioren en voor de jeugd in alle categorieën. Onze vereniging kent namelijk een sterk groeiende jeugdafdeling. Dit begint al bij de mini-mini’s, vanaf ongeveer 6 jaar. Daarnaast hebben wij zowel jeugdteams op C- B- en A- niveau.
Afgelopen seizoen hebben onze meiden A op een hoger niveau gespeeld dan voorgaande jaren. Speelden ze voorheen in een lokale competitie, dit jaar hebben ze de stap gemaakt naar de 1e klasse. Een klasse waarvoor de hele provincie moet worden afgereisd. En daar hebben ze hun uitdaging gevonden. Ze zijn knap derde geworden in deze competitie. Gedurende het seizoen hebben ze zelfs kunnen winnen van de uiteindelijke nummers 1 en 2. Een resultaat om trots op te zijn!
Dergelijke resultaten vallen ook sponsoren op. Eerder was de fa. Ufkes al bereidt om de club te sponsoren met nieuwe shirts. Nu zijn twee jeugdteams ook voorzien van prachtige trainingspakken. Sponsor van deze pakken is de fa. Verkley uit Drachten. Op de foto’s twee van onze jeugdteams met de nieuwe trainingspakken. Heeft u ook belangstelling voor het sponsoren van onze actieve club? Neem dan contact op via algemenezaken@deroekendvc.nl voor de mogelijkheden.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.