Rommelmarkt in Feanwâlden door Mei Elkoar Ien

za. 20 juni · 15:562015 · 15:56 · Archief RTV NOF

Het is er altijd druk, voetje voor voetje struinen langs de kraampjes op koopjesjacht. Hier en daar word er onderhandelt over prijzen. hapjes en drankjes gaan er goed in. Kortom: rommelmarkt. Vrijdagavond werd er eentje gehouden in Feanwâlden door Mei Elkoar Ien.

Douwe Oosterbaan

Het is er altijd druk, voetje voor voetje struinen langs de kraampjes op koopjesjacht. Hier en daar word er onderhandelt over prijzen en hapjes en drankjes gaan er goed in. Kortom: rommelmarkt.

Vrijdagavond werd er traditioneel weer eentje gehouden in het centrum van Feanwâlden door Mei Elkoar Ien. De start van dit evenement is een lust voor het oog. Belangstellende wachten met smacht achter een hekwerk tot de markt open gaat.

Stichting Mei Elkoar Ien is in 1979 opgericht. Het doel van de stichting is het organiseren van activiteiten ter vergroting van de leefbaarheid van Feanwâlden e.o.

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Douwe Oosterbaan